Зимнівська сільська рада наголошує на необхідності укладання медичної декларації з лікарем.

Дата: 25.09.2018 12:17

Від 2 квітня кожен українець може самсотійно обирати лікаря, з яким підписуватиме декларацію, і який слідуватиме за його здоров’ям. Варто зауважити, що угоду можна підписати незалежно від місця прописки чи реєстрації.
Видання Володимирмедіа пропонує володимирчанам ознайомитися з лікарями загальної практики сімейної медицини Володимир-Волинської АЗПСМ ЦПМСД, з котрими підписуватимуть декларації.

1. Ірина Володимирівна Білецька, Лікар загальної практики сімейної медицини, терапевт, завідуюча Володимир-Волинської АЗПСМ №1, закінчила Тернопільський державний медичний інститут . Розпочинала свою роботу у Зарічненська ЦРЛ Рівненської обл., дільничний терапевт пізніше – лікар ендокринолог. З 2004-2015 роки, завідуюча терапевтичним відділенням поліклініки Володимир-Волинської ЦРЛ, з 2015р по даний час, завідуюча Володимир-Волинською АЗПСМ №1 Володимир-Волинського ЦПМСД. Стаж роботи 27 років, перша категорія.

2. Інна Михайлівна Боброкова. Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт. Закінчила Тернопільський державний університет ім. Горбачевського. Стаж роботи 12 років , друга категорія.

3. Інна Анатоліїівна Долгонюк. Лікар загальної практики – сімейний лікар, терапевт, закінчила Львівський державний медичний університет. Ім. Д.Галицького, лікар-терапевт денного стаціонару, від 30.06.2017 – лікар загальної практики сімейної медицини. Стаж роботи 19 років, категорія вища.

4. Ірина Василівна Дубинчук. Лікар терапевт. Закінчила Ужгородський національний університет. Стаж роботи 5,5 років, без категорії.

5. Ірина Вікторівна Іщук. Лікар загальної практики-сімейний лікар,терапевт. Закінчила Івано-Франківську медичну академію. Розпочинала свою роботу в Турійській ЦРЛ підлітковим терапевтом, З 1999 р.- дільничний терапевт Володимир-Волинська ЦРЛ. Стаж роботи 21 рік, категорія вища.

6. Лариса Володимирівна Куксова. Лікар загальної практики – сімейний лікар, терапевт. Закінчила Тернопільський державний медичний інститут, працювала дільничним терапевтом ЦРЛ, з 2013р. –  лікар сімейної загальної практики. Стаж роботи 27 років, категорія перша.

7. Наталія Олександрівна Лісничок. Лікар загальної практики – сімейний лікар, терапевт. Закінчила Буковинську державну медичну академію. З серпня 2000 року працювала на посаді дільничного терапевта, по сумісниству в територіальному відділенні Вол-Волинського РДА на посаді лікаря терапевта, на даний час лікарем загальної практики – сімейний лікар Володимир-Волинської АЗПСМ №1. Стаж роботи 19 років, категорія вища.

8. Ярослав Володимирович Півторак. Лікар загальної практики-сімейний лікар,терапевт. Закінчив Київський національний медичний університет ім. Богомольця. Починав працювати у 1992-1993р.- дільничним терапевтом у Володимир-Волинській ЦРЛ. З 1993-2004р.- детоксиколог у Володимир-Волинській ЦРЛ. З 2004-2011-лікар-лаборант, Володимир-Волинська СПК, з 2011р.-сімейний лікар Володимир-Волинська ЦРЛ. Стаж роботи 27 років.

9. Людмила Петрівна Свинобой. Лікар загальної практики – сімейний лікар. Закінчила Полтавський медичний інститут. Працює з 1987 р  у Володимир-Волинській ЦРЛ – дільничним терапевтом, з червня 2013р. – Володимир-Волинське ТМО ЦПМСД – лікар, загальна практика – сімейна медицина. Стаж роботи 32 роки, категорія перша.

10. Марія Іванівна Тарасюк. Лікар терапевт. Закінчила Львівський державний медичний інститут, працює з 1968 р у Володимир-Волинській ЦРЛ, Володимир-Волинська АЗПСМ – дільничний терапевт. Стаж роботи 50 років, категорія вища.

11. Ігор Володимировчи Шевчук. Лікар загальної практики – сімейний лікар. Закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут. З 1982р. – дільничний лікар Володимир-Волинської ЦРЛ, на даний час лікар загальної практики – сімейний лікар Володимир-Волинської АЗПСМ №1. Стаж роботи 37 років, категорія вища.

12. Юрій Юрійович Хиляк. Лікар загальної практики-сімейний лікар, терапевт. Закінчив Івано-Франківський медичний інститут. Працює з 1993-1995-дільничний терапевт Володимир-Волинська ЦРЛ, з 2001 р.- сімейний лікар Володимир-Волинської ЦРЛ, на даний час Володимир-Волинська АЗПСМ №1. Стаж роботи 25 років, категорія перша.

13. Ірина Григорівна Клачук . Лікар загальної практики – сімейний лікар, терапевт. Закінчила Тернопільський Державний медичний інститут. Розпочала свою роботу у Ківерцівській ЦРЛ, лікарем функціональної діагностики та викладачем Ківерцівського медучилища. З 1997 по 2014 рр. – лікар дільничний Володимир-Волинської ЦРЛ.  З 2014р. по даний час – лікар ЗПСМ, Володимир-Волинське ТМО за сумісництвом з 2008р. лікар-ендокринолог поліклініки по даний час. Стаж роботи 27 років, категорія вища.

14. Марія Герасимівна Нечипорук. Лікар терапевт. Закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут. Розпочала працювати в Обласній дитячій лікарні м. Івано-Франнківська шкільним лікарем, 1977-1979 рр.-дільничний терапевт у Нововолинській МСЧ, з 1979 року Володимир-Волинська ЦРЛ – дільничний терапевт. Стаж роботи 46 років, категорія вища.

15. Валентина Іванівна Бранчук.  Лікар загальної практики-сімейний лікар, закінчила Тернопільський державний медичний інститут. З 1992-2011 рр. – Володимир-Волинська ЦРЛ, дільничний терапевт. З 2011 року по даний час у Володимир-Волинському ТМО – сімейний лікар. Стаж роботи 27 років, категорія перша.

16. Наталія Володимрівна Бобко. Лікар загальної практики сімейної медицинию. Закінчила Львівський державний медичний інститут, стаж роботи 25 років, вища категорія.