ЗИМНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКИЙ РАЙОН, ВОЛИНСЬКА  ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.10.2018 року                    с. Зимне                                        №174

Про скликання  чергової

сесії  сільської ради

Керуючись п.8 ст..42   Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову тридцяту сесію сільської ради  сьомого скликання  07.11.2018 року  об 10.00 годині, на розгляд сесії винести питання  порядку денного.

На сесію запросити депутатів сільської ради, депутатів районної ради, начальника земельного відділу Л.І.Горбунову, головного бухгалтера сільської ради  Пікуту О.В., начальника гуманітарного відділу О.П.Гус, юриста сільської ради – Новицьку О.Є, в.о старост.

Сесію провести у приміщенні Будинку культури ( зал засідання).

Сільський голова :                                                                             В.КАТОЛИК

Вишняк 95135