Рішення Зимнівської сільської ради "Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради, які можуть бути приватизовані у 2018-2019 роках, та Положення про діяльність аукціонної ко

Дата: 13.11.2018 10:12

Рішення Зимнівської сільсьокї ради "Про затвердження Переліку об’єктів  комунальної власності об’єднаної територіальної  громади Зимнівської сільської ради, які можуть  бути приватизовані у 2018-2019 роках, та Положення про діяльність  аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації"

ЗИМНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьомого скликання

Від 07.11.2018 №30/4

с.Зимне

Про затвердження Переліку об’єктів

комунальної власності об’єднаної територіальної

громади Зимнівської сільської ради, які можуть

бути приватизовані у 2018-2019 роках, та Положення про діяльність

аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», для визначення органу приватизації та підвищення ефективності приватизації комунального майна територіальної громади Зимнівської сільської ради та з метою забезпечення  надходження коштів до сільського бюджету, керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 та ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради, які можуть бути приватизовані у 2018-2019 роках  (Додаток № 1).
  2. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності об’єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради (Додаток № 2).
  3. Визначити виконавчий комітет Зимнівської сільської ради органом приватизації об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради.
  4. Виконавчому комітету Зимнівської сільської ради:
    1. Утворити  аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності об?єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради.
    2.  Здійснити заходи по приватизації об’єктів, зазначених в Переліку об’єктів, відповідно до вимог законодавства з питань приватизації, та цього рішення.
    3.  Опублікувати перелік об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Зимнівської сільської ради, які можуть бути приватизовані у 2018-2019 роках, на офіційному веб-сайті Зимнівської сільської ради та в електронній торговій системі протягом п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення.
  5. Бухгалтерії сільської ради замовити проведення незалежної додаткової оцінки об’єкта приватизації - Житлового будинку загальною площею 104,3 кв.м., житловою площею 72,4 кв.м. по вул.Центральній, буд.5А, с.Бубнів, Володимир-Волинського району, Волинської області у зв’язку з потребою визначення ринкової вартості об’єкта приватизації.
  6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                 В.А.Католик

Новицька 95175