Дата: 08.02.2019 15:23

06 лютого 2019 року сільський голова Католик В.А. провів виїзний прийом громадян з особистих питань у с.Нехвороща та с.Хмелів згідно затвердженого графіку.

Участь у прийомі взяли юрист сільської ради Новицька О.Є., спеціаліст – землевпорядник Хмелівківського старостинського округу Процюк М.О. та місцеві депутати відповідних виборчих округів Рибачук В.Г., Жвавець А.А.

У с.Нехвороща місцевих мешканців турбували питання ремонту дороги по вул.Шкільна;

встановлення світильників; встановлення автобусної зупинки для школярів; встановлення знаку «Нехвороща» на автомобільній дорозі Н-22 та продажу непідакцизних товарів у магазині.

У с.Хмелів піднялось питання встановлення вуличного освітлення та сприяння у недопущенні вирізання дерев «Майоров кущ».

На більшість з порушених питань – відразу було надано вичерпні відповіді з зазначенням термінів їх виконання, окремі з них – будуть направлені за належністю до інших органів виконавчої влади.

Ряд звернень мали індивідуальних характер, порушені особисті питання доручено на виконання спеціалістам сільської ради.