25 січня 2019 року заступник сільського голови Поліщук В.В. здійснив виїзний прийом громадян у с. Маркостав.

Дата: 28.01.2019 15:27

Місцеві мешканці звернулись за допомогою та сприянням у вирішенні наступних питань: підсипання дороги до кладовища; вжиття заходів безпеки щодо відновлених криниць; встановлення вуличного освітлення та зрізання дерев (тополь) на лініях електропередач. Окремі питання мали індивідуальний особистий характер.

На більшість з порушених питань – відразу було надано вичерпні відповіді з зазначенням термінів їх виконання, окремі з них – будуть направлені за належністю до інших органів виконавчої влади.