Інформація про виїзний прийом секретарем сільської ради Вишняк Л.С. у с.Володимирівка та с.Поничів

Дата: 25.02.2019 11:38

21 лютого 2019 року секретар сільської ради Вишняк Л.С. за участю старости Льотничівського старостинського округу Подзізей Т.Я., юриста Новицької О.Є. та місцевого депутата провели  виїзний прийом громадян з особистих питань у с.Володимирівка та с.Поничів.

У даних населених пунктах жителів турбують спільні проблеми – ремонт комунальних доріг у межах населених пунктів та ремонт приміщень клубу. Додатково у с.Поничів існує проблема бездомних собак, які створюють небезпеку для місцевих жителів та свійських тварин. Також мешканці даного села вкотре піднімають питання порушення стану доріг у зв’язку з рухом важкогабаритної техніки ТОВ «Володимир-Волинська Птахофабрика» і вимагають сприяння у здійсненні ремонту доріг від даного підприємства. По деяких питаннях буде направлено відповідні листи за належністю (про бездомних тваринах та до керівництва Птахофабрики) . Питання  підсипання та грейдерування доріг вирішуватиметься з  настанням відповідних температурних режимів, а щодо ремонту приміщень клубу – побажання мешканців взяті до відома та будуть враховані обов’язково при поданні проектів та пропозицій відповідних грантів та фондів, а також при наявності фінансових спроможностей вирішуватимуться.