Профілактична робота із засудженими, які перебувають на обліку Володимир-Волинського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Волинській області.

Дата: 27.02.2019 15:35

Одним із завдань уповноважених органів пробації є профілактичні заходи котрі спрямовані на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними нових кримінальних правопорушень. Тому в ході проведення реєстрації  та в рамках реалізації Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Зимнівської територіальної громади на 2018-2020 роки, спільно з провідним фахівцем із соціальної роботи Зимнівської сільської ради Романюк Тетяною Степанівною засуджені, що перебувають на обліку Володимир – Волинського міськрайонного відділу з питань пробації змогли отримати різного роду консультації, а саме: психологічного, інформаційного, соціального характеру, а також їм було роз’яснено їхні права та обов'язки, залучення до суспільно корисної діяльності, оскільки зайнятість працею є першим кроком того, що особа намагається своєю поведінкою довести виправлення не лише перед суспільством та державою а насамперед самому собі.

Старший інспектор

Володимир-Волинського МРВ

філії Державної установи "Центр прорбації"

в Волинській області