Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради за участі усіх присутніх.

Проект порядку денного містив 7 питань, які було надано на розгляд членів виконкому.

Дотримуючись плану роботи  виконавчого комітету на ІІ квартал, на даному засіданні про наступних питаннях прозвітували:

• начальник фінансового  та бухгалтерського відділу сільської  ради – про підсумки виконання бюджету сільської ради за підсумками І кварталу 2019 року
  • юрист сільської ради - про стан роботи із звернень громадян за І квартал 2019 рік
  • директор Зимнівського ВУЖКГ - про роботу Зимнівського ВУЖКГ.

Серед інших питань, що розглядались, це про встановлення за погодженням з власником торгових закладів розпорядку робочого дня; про присвоєння адресного номера; про надання дозволу на проведення знесення зелених насаджень; про затвердження проекту Програми  захисту населення і території від надзвичайних ситуацій  на 2019-2021 роки.

Усі зауваження та рекомендації при обговоренні питань порядку денного були враховані. Підсумовуючи засідання, сільський голова Католик В.А. надав виконавцям відповідні доручення.