18 квітня 2019року під головуванням сільського голови Католика В.А.  відбулася чергова тридцять п’ята сесія Зимнівської сільської ради.

Дата: 23.04.2019 08:50

На сесії були присутні 17 депутатів  сільської ради, депутати районної ради, в.о.старости, юрист сільської ради, окремі керівники структурних підрозділів Зимнівської сільської ради.

З числа громадськості та запрошених, присутніми були Клачук Олександр – головний лікар Володимир-Волинського ТМО, Хиць Віктор – помічник-консульт народного депутата Ігоря Гузя, Стамбульська Марта – головний спеціаліст управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, Ляснік Вадим – голова ФГ «Еліт – Л», Баранюк Валентин – заступник директора СГ ТОВ «Луга», Оксентюк Андрій – представник ДП АФ «Луга Нова», Саюк Софія – представник ДП АФ «Луга Нова», Кахович Володимир – представник ДП АФ «Луга Нова», Захарчук Андрій – одноосібник, Рожок Софія – голова молодіжної ради, Охрімчук Ольга – заступник голови  молодіжної ради.

На порядок денний було включено 38 питань з різних аспектів життєдіяльності об’єднаної територіальної громади. Зокрема депутати розглянули питання щодо виконання бюджету ОТГ за І квартал 2019року, про внесення змін до сільського бюджету  ОТГ, про прийняття у комунальну власність Зимнівської сільської ради закладів культури, освіти та охорони здоров’я колишньої Хобултівської сільської ради, про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності, про перейменування дошкільних навчальних закладів Зимнівської сільської ради та затвердження їх Статутів, ряд земельних питань. У частині різне, головний лікар Володимир-Волинського ТМО Клачук О.Г. ознайомив присутніх із звітом з питань медичного обслуговування населення Зимнівської громади та використання коштів субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я. Секретарем сільської ради Вишняк Л.С. була внесена пропозиція щодо проведення засідань ради щомісячно, депутати дану пропозицію підтримали.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі прийняті рішення в 10-денний термін будуть розміщені на офіційному веб-сайті нашої громади.

Секретар сільської ради                                                    Л.С. Вишняк