Відкриття спортивного майданчика у с. Льотниче

Дата: 17.05.2019 17:21

Сьогодні на території Зимнівської об'єднаної громади відбувся захід, присвяченний відкриттю спортивного майданчика для міні-футболу з штучним покриттям, що знаходиться на території НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" с. Льотниче.

З вітальними словами та подарунками завітали сільський голова Зимнівської сільської ради - В'ячеслав Католик; начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації - Ігор Дмитришин, виконуючий обов’язки директора Волинського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Волинської обласної ради - Володимир Новосад; заступник народного депутата Верховної ради Ігоря Гузя - Андрій Бокоч. На завершення виступив директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче - Сергій Будцев.

Завершальним етапом урочистого відкриття був флешмоб від учнів-переможців конкурсу "Рух заради здоров'я", що навчаються у даній школі та перший "ГОЛ!" (після відкриття) від очільника Зимнівської ОТГ, В'ячеслава Католика!