28 травня в Україні запустили проект "Поліцейський офіцер громади", учасником якого є Зимнівська ОТГ.

Дата: 28.05.2019 13:37

На офіційному заході взяв участь заступник сільського голови Поліщук Василь Володимирович. На відкритті присутні були представники керівництва держави, Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції.

Відкриття відбулося сьогодні о 10:00 у Києві на Софійській площі.

Згідно даного проекту поліцейський взаємодіятиме з об'єднаною територіальною громадою та буде орієнтуватися на її потреби. Це покращить комунікацію та дасть змогу швидше реагувати на заяви жителів.

Офіцер не тільки працюватиме на території цієї громади, а й житиме там. Громада візьме на себе частину фінансової підтримки. Тож правоохоронець звітуватиме не тільки перед керівництвом, а й перед власною громадою.

Кандидатів обиратимуть через анкетування та 2 етапи відбору.

Проект «Поліцейський офіцер громади» планують реалізувати у два етапи: перший (2019 рік) – налагодять роботу у 802 об’єднаних громадах, другий (2020 рік) – на території всієї держави.

Очікуємо на результативну роботу поліцейського у нашій громаді!