Перший форум керуючих справами ОТГ

Дата: 25.06.2019 11:59

21 червня 2019 року у Києві відбувся перший в Україні Форум керуючих справами ОТГ.

Захід зібрав більше 100 предстваників ОТГ, міжнародних програм. Його метою стало формування фахової мережі керуючих справами.

«Чітке розуміння потреб територіальної громади, надання якісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності можливе лише за умови спроможності муніципалітету самостійно генерувати кадровий потенціал, налагодити ефективне функціонування всіх інституцій місцевої ради, забезпечити її організаційну цілісність. Реалізація цих завдань в значній мірі покладена на  керуючих справами місцевих рад», - сказав під час заходу Олексій Рябоконь, заступник голови Асоціації ОТГ, голова Пирятинської ОТГ.

Під час заходу було презентовано розроблений Асоціацією ОТГ за підтримки міжнародних партнерів онлайн-курс для спеціалістів місцевих рад «Інституційний розвиток органу місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади». Він буде доступний на офіційному сайті Асоціації вже найближчим часом.

Форум керуючих справами об’єднаних територіальних громадах організовано та проведено за підтримки програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).