У День молоді в Іваничах вдруге відсвяткували День громади

Дата: 02.07.2019 15:53

Офіційна частина розпочалася виступом селищного голови Федора Войтюка, який привітав усіх присутніх із другою річницею від Дня утворення Іваничівської громади та вручив листи вдячності за надану допомогу у проведенні святкових заходів народному депутату України Ігорю Гузю та директору Товариства з обмеженою відповідальністю «П’ятидні» Валерію Діброві.
Із вітальним словом до жителів громади звернулися народний депутат України Ігор Гузь, Павлівський сільський голова Андрій Сапожник, Поромівський сільський голова Євгеній Недищук, заступник Литовезького сільського голови з гуманітарних питань Галина Гресь, секретар Зимнівської сільської ради Любов Вишняк.
Продовженням свята стали мистецькі вітання від колективів та солістів Павлівської, Поромівської, Литовезької та Зимнівської об’єднаних територіальних громад. Анастасія Ковальчук - солістка Зимнівської ОТГ (с. Бубнів), своїм виступом, гідно представила свою громаду.