19 серпня о 10.00 год відбудуться громадські слухання щодо проекту детального плану території для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Миру в с.Зимне

Дата: 16.08.2019 16:28

19 серпня о 10.00 год. в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Миру, буд. 2 у с.Зимне, відбудуться громадські слухання щодо проекту детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Миру в с.Зимне Володимир-Волинського району Волинської області.

Замовник ДПТ Зимнівська сільська рада, розробник -  підприємець Прадош О.О. (м.Луцьк). Загальна площа земельних ділянок 0,1531 га, на якій планується збудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини з допоміжними приміщеннями.

Запрошуються усі бажаючі.