31-го жовтня В.А.Католик  спільно з головами Володимир-Волинського району та міським головою володимира-Волинського підписали договір про співробітництво у формі реалізації спільного проєкту “Партнерство громад для створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкологічних захворювань жителів Володимир-Волинського субрегіону”.

Орієнтовна вартість проєкту – більше 7 мільйонів гривень, з яких 20 відсотків це кошти співфінансування громад і міста, а 80 – кошти грантодавця. 

Для Зимнівської ОТГ - сума співфінансування - 203 419,49 грн.

Нагадаємо, що зустріч представників Володимир-Волинської міської ради та керівників ОТГ району, під час якої сторони обговорили можливість реалізації спільного проєкту, відбулася 13-го серпня. Йшлося про те, що одна з головних причин тенденції зниження рівня смертності від онкозахворювань полягає в активному розвитку ранньої діагностики. 

Оскільки у Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні обслуговують мешканців ЗарічанськоїЗимнівськоїОваднівськоїУстилузької та Війницької ОТГ, громади та місто вирішили об’єднати зусилля й ресурси задля збільшення кількості виявлених онкохворих до 25% шляхом проведення на базі ТМО широкої інформаційної політики щодо профілактики онкологічних захворювань та здійснення ранньої діагностики.

Проєкт договору попередньо розглянули на сесіях у кожній з вищезазначених громад.