Коротко про виїзний прийом заступника сільського голови Поліщука В.В.

Дата: 15.11.2019 16:30

Функціонування місцевого ФАПу та належне забезпечення медичним обслуговуванням населення, грейдерування окремих доріг та належне безперебійне функціонування вуличного освітлення – спільні питання, що були порушені місцевими жителями с.Хмелів та с.Нехвороща на виїзному прийомі громадян заступником сільського голови Поліщуком В.В. в даних населених пунктах 14 листопада.

Також у с.Хмелів батьки озвучують прохання щодо обгородження дитячого майданчика парканом у цілях безпеки дітей. Уваги та відповідного реагування потребують питання чистки придорожніх смуг та обмеження руху важко габаритного транспорту по дорозі с.Хмелів – с.Хмелівка.

Інші питання, що мали індивідуальних характер, було оформлено як особисті усні звернення, на які буде надано письмові відповіді Заявникам у встановленому законодавством порядку.

По порушених питаннях прийнято відповідні доручення для максимального виконання.