Завдяки децентралізації влади та об’єднанню громад постійно розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Інтеграція надання адміністративних послуг - дуже важливий компонент пакету реформ з децентралізації. Головне у цьому своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг населенню.

Наприкінці 2019 року, для покращення роботи з надання адміністративних послуг, яких на сьогодні налічується уже 127, у Зимнівській сільській раді оновили приміщення та отримали нове обладнання і комп'ютерну техніку, як учасники Програми "U-LEAD з Європою". І уже оновлений ЦНАП почав свою роботу з 28 грудня 2019 року.

Як кожна сім’я радіє збудованій власній оселі, так і ця оновлена адміністративна будівля має надзвичайно важливе значення для об’єднаної громади. Ідея створення ЦНАПу та задум реконструювати будівлю належала Голові нашої сільської ради – В’ячелаву Католику.

Надійними партнерами нашої громади по створенню ЦНАП стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.