ОГОЛОШЕННЯ!

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   Зимнівська сільська рада запрошує громадян на 10.00год. 18 травня 2020року в адміністративному приміщенні сільської ради (зал засідань) прийняти активну участь в обговоренні проектів регуляторних актів:

1. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
  2. Про встановлення ставок земельного податку на території Зимнівської сільської ради;
  3. Про встановлення ставок єдиного податку  для фізичних осіб-підприємців по Зимнівській сільській раді.
  4. Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Зимнівської сільської ради.

Для ознайомлення проекти рішень та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Зимнівської сільської ради у в розділі «Регуляторна діяльність».

В зв’язку з карантином, обговорення здійснюватиметься групами осіб до  десяти осіб, тому для участі рекомендуємо попередньо зареєструватись.

Запис проводить секретар сільської ради Вишняк Любов Степанівна - за телефоном  0964181635 .