Коротко про виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського старостинського округу

Дата: 05.08.2020 12:38

Сьогодні, В’ячеслав Артурович провів виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського старостинського округу, відвідав ФАПи та оглянув стан комунальних та місцевих доріг, так як у найближчий час має відбутися грейдерування та середній ремонт доріг місцевого значення переможцем оголошеного Волинською ОДА тендеру – ТОВ «Західавтодор».

Усі озвучені місцевими жителями питання та проблеми зафіксовані, обговорено можливі шляхи їх вирішення, ряд з яких уже взято до виконання, деякі – будуть направлені за належністю. Про результати вирішення питань, які потребують додаткового часу або фінансового ресурсу для виконання, місцеві жителі будуть додатково повідомлятись через старосту та місцевих депутатів.