З початку року господарюючі суб’єкти Волині, котрі здійснюють реалізацію підакцизної продукції, за придбані ліцензії сплатили до бюджету 16,3 мільйона гривень. 
Найбільшу суму за придбані ліцензії – 10,2 мільйона гривень, спрямували до місцевих бюджетів представники підприємництва, котрі реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби у роздріб. 
 Оптовики сплатили до бюджету 4,6 мільйона гривень плати за ліцензію за право оптової торгівлі алкоголем і тютюном. Ще майже 1,5 мільйона гривень  бюджетних надходжень –це плата за ліцензії на реалізацію пального. 
«Показники отриманої плати за ліцензії на право реалізації підакцизної продукції в цілому відповідають прогнозу щодо очікуваних надходжень. Тож варто відзначити належну податкову дисципліну більшості представників бізнесу, які здійснюють діяльність у сфері реалізації підакцизної продукції. Завдяки мобільному додатку «Легальний акциз», створення якого ініціювала податкова служба, ми отримуємо інформацію від органів місцевого самоврядування щодо потенційних зловживань. Кожне таке повідомлення  опрацьовується своєчасно та вживається весь передбаченим законом комплекс заходів для проведення перевірки і притягнення до відповідальності порушників», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.  
Як повідомили в управлінні контролю за підакцизними товарами, з початку року до господарюючих суб’єктів застосовано 6,1мільйона гривень штрафних санкцій за допущені порушення при реалізації алкоголю, тютюну і пального. 2,5 мільйона гривень вже надійшло до бюджету. 
Довідково: на Волині нині діє 76 ліцензій на право оптової торгівлі підакцизної продукції, 5480 ліцензій на роздрібну реалізацію алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 194 ліцензії  на право роздрібної торгівлі  пальним.