Нарада при сільському голові Католику В.А. від 13.03.2018 року

 

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 13.03.2018 року, обговорювались питання про стан водопровідних труб по населених пунктах сільської ради, про опалення у всіх установах, а також про прибирання прибудинкових територій та регулярність здійснення маршрутних перевезень між населеними пунктами сільської ради.

В ході наради було визначено за поданнями старост та начальника Зимнівського ВУЖКГ  найбільш проблемні місця водопровідної системи для здійснення робіт по заміні труб у найближчий час.

Особливу увагу звернено на необхідність грейдерування доріг комунальної власності, за результатами обговорення прийнято рішення здійснювати грейдерування доріг з настанням відповідних погодних умов та температурних режимів.

Також було вирішено подавати інвестиційні проекти з усіма об’єктами, що на них розміщені (в т.ч. приватними) на Інвестиційний Форум у м.Луцьку.

Спеціалістом гуманітарного відділу було внесено пропозиції щодо відзначення кращих дітей та проведення заходів до Свята обдарованих дітей.

 

За результатами проведеної наради було надано окремі доручення працівникам.