Увага! Оголошення! З 01 жовтня підвищено тарифи на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів.

Дата: 01.10.2020 11:11

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів з 01 жовтня 2020 року.

На підставі поданих заяв та  економічних розрахунків, сільсьокю радою прийнято відповідні рішення про встановлення наступних тарифів.

Згідно рішення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради №83 від 29.09.2020р. «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання» з 1 жовтня 2020 року вводяться в дію наступні тарифи на послуги з централізованого водопостачання:

• на централізоване водопостачання для потреб населення – 10,60 грн. м/куб.  (ріст тарифів на 2,60 грн);
  • на централізоване водопостачання для потреб бюджетних установ – 12,20 грн. м/куб.  (ріст тарифів на 3,00 грн);
  • на централізоване водопостачання для потреб ФОП та інших споживачів – 16,00 грн. м/куб.  (ріст тарифів на 4,00 грн).

Згідно рішення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради №84 від 29.09.2020р. «Про встановлення  тарифів у сфері поводження з побутовими відходами» вводиться в дію тариф на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів для населення – 7,00 грн.