16 жовтня сільський голова В’ячеслав Артурович провів виїзний прийом громадян по населених пунктах Хмелівківського старостинського округу, відвідав ФАПи, школу та оглянув стан комунальних та місцевих доріг.

Спільними проблемами, що озвучують місцеві жителі, - це належне медичне обслуговування медичними працівниками у ФАПах,  вчасна заміна лампочок у світильниках для забезпечення належного вуличного освітлення та ремонт доріг, стан яких особливо погіршується з настанням відповідних погодніх умов та у зв’язку з рухом важкогабаритної техніки у період збору врожаїв.

Усі озвучені місцевими жителями питання та проблеми зафіксовані, обговорено можливі шляхи їх вирішення, ряд з яких уже взято до виконання, деякі – будуть направлені за належністю, деякі враховані та будуть включені до Програми соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік.

Про результати вирішення питань, які потребують додаткового часу або фінансового ресурсу для виконання, місцеві жителі будуть додатково повідомлятись через старосту та місцевих депутатів.

Так як закінчується рік, сільський голова окремо прозвітував про виконану роботу у кожному населеному пункті та загально по старостинському округу.