20 жовтня сільський голова В’ячеслав Артурович провів виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського та Селецького старостинських округах.

Проблемами, які озвучують місцеві жителі, це насамперед питання впровадження медичної реформи, забезпечення медичного обслуговування, нестача медикаментів першої необхідності та відсутність пульсометрів на місцевих ФАПах, недопущення скорочення посад фельдшерів.

Також проблемними та пріоритетними питаннями, які турбують громадянин, є ремонти доріг у населених пунктах та питання у сфері житлово- комунального господарства, а саме здійснення зрізки аварійних дерев у громадських місцях, та розчищення кущових насадженнь.

Сільський голова В’ячеслав Артурович відвідав місцеві ФАПи, Будинки культури, клуби, школи та оглянув стан комунальних та місцевих доріг.

Усі озвучені місцевими жителями питання та проблеми зафіксовані, обговорено можливі шляхи їх вирішення, ряд з яких уже взято до виконання, деякі – будуть направлені за належністю. Про результати вирішення питань, які потребують додаткового часу або фінансового ресурсу для виконання, місцеві жителі будуть додатково повідомлятись через старосту та місцевих депутатів.

Так як закінчується рік, сільський голова окремо прозвітував про виконану роботу у кожному населеному пункті та загально по старостинському округу.