Про 5-те засідання сесії депутатів Зимнівської сільської ради

Дата: 26.02.2021 13:14

Фото без описуФото без опису   25 лютого 2021 року в приміщені Будинку культури Зимнівської сільської ради відбулося засідання чергової сесії восьмого скликання. Згідно порядку денного було розглянуто 45 питань,  більшість  з  яких  стосувалося земельної сфери ,  а також - заслуховували Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за 2020рік,  зміни до бюджету територіальної громади на 2021 рік, затвердження передавального Акту від 24.02.2021року №2 комісії з реорганізації та прийняття у комунальну власність сільської ради майна активів, документів в межах території колишньої Березовичівської сільської ради, а також розглядалося питання про створення на базі ФАПів медичних пунктів тимчасового базування (МПТБ), пунктів здоров’я (ПЗ) та реорганізацію Льотничівського ФАПу у Льотничівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та інші.