Сьогодні 31 березня 2021року в приміщені Будинку культури Зимнівської сільської ради відбулося засідання чергової сесії восьмого скликання. Згідно порядку денного було розглянуто 46 питань,  більшість  з  яких  стосувалося земельної сфери ,  а також - заслуховували інформацію про роботу центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  зміни до бюджету територіальної громади на 2021рік, затвердження передавального Акту від 26.02.2021року №2 та  прийняття до комунальної власності, про прийняття амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Миру в с.Зимне до комунальної власності територіальної громади сільської ради, про намір передачі майна в оренду, включення об’єкта нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади для передачі в оренду на аукціоні та затвердження оголошення про проведення аукціонів.