Запрошуємо активістів і небайдужих жителів громади на навчання!

Дата: 13.04.2021 10:45

Зимнівська громада запрошує громадських активістів і небайдужих жителів громади пройти навчання з підготовки проектів на громадський бюджет.

Громадський бюджет запустять цього року, і тепер жителі зможуть подавати свої проекти змін в громаді, які будуть втілені місцевою владою, якщо наберуть необхідну кількість голосів.

Під час навчання учасники дізнаються більше про сам інструмент громадського бюджету, вимоги до проектів та підготовку документів для успішного проходження технічного відбору. Навчання відбудеться протягом 21-29 квітня 2021 року. Щоб взяти участь потрібно зареєструватись за посиланням до 19 квітня 2021 року.

Реєстрація на участь

Детальніше про інструмент громадського бюджету можна дізнатись на сайті Програми EGAP за посиланням:

Сайт EGAP