Між Луцьким НТУ та Зимнівською ТГ укладено договір про співпрацю

Дата: 05.05.2021 11:10

У стінах Луцького НТУ відбулася робоча зустріч між ректором ЗВО Іриною Вахович та головою Зимнівської територіальної громади В’ячеславом Католиком. Обговоривши шляхи взаємодії, реалізацію спільних планів і напрацювань, сторони підписали відповідний договір про співпрацю.

Луцький НТУ та Зимнівська ОТГ зможуть проводити спільні консультації з питань підготовки кваліфікованих фахівців, формувати замовлення на їх підготовку, забезпечувати об’єднану територіальну громаду фахівцями із числа випускників університету, які, зокрема, зможуть успішно працювати на рівні міжнародних стандартів.