На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Зимнівська сільська  рада запрошує громадян прийняти активну участь в обговоренні проєктів регуляторних актів, що відбудеться о 10.00год. 14 травня 2021року в адміністративному приміщені сільської ради.

Проєкти регуляторних актів:

  1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зимнівської сільської ради;
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Зимнівської сільської ради ;
  3. Про встановлення ставок єдиного податку  для фізичних осіб-підприємців по Зимнівській сільській раді;
  4. Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної власності Зимнівської сільської ради.

Розробник проєктів: виконавчий комітет сільської ради

Проекти рішень та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Зимнівської сільської ради у в розділі «Регуляторна діяльність».

 

Зимнівська сільська рада запрошує громадян прийняти активну участь в обговоренні проєктів регуляторних актів та поданні пропозицій та зауважень до перерахованих регуляторних актів.

 

 

 

Секретар сільської ради:                                    Любов Вишняк