Про 11-те засідання сесії

Дата: 11.08.2021 17:45

Сьогодні в приміщені Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради відбулося одинадцяте засідання чергової сесії восьмого скликання.

Згідно порядку денного було розглянуто 58 питань,  більшість  з  яких  стосувалося земельної сфери та майнового характеру.

На засіданні було  затверджено Стратегію розвитку Зимнівської територіальної громади на 2021-2030 роки , Бюджетний регламент Зимнівської сільської ради, заслуховували Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за І-півріччя 2021рік,  зміни до бюджету територіальної громади на 2021рік, Звіт сільського голови про виконання Програми соціально-економічного розвитку Зимнівської сільської ради на 2020-2021роки за І – півріччя 2021року , зміни до Програми соціального захисту населення та інші.