Увага! Оголошення! З 01 вересня підвищено тариф на послугу з поводження з побутовими відходами для потреб населення

Дата: 19.08.2021 11:38

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення  (коригування) тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послугу поводження з побутовими відходами  з 01 вересня 2021 року.

На підставі поданих заяв та економічних розрахунків, в зв’язку з суттєвими змінами цін на активну електроенергію, запчастини, товари для ремонту і підвищенням з 01.01.2021 року мінімальної заробітної плати  та тарифних ставок працівників, обов’язкових зборів , податків та інше, сільською радою прийнято відповідні рішення про встановлення наступного тарифу.

Згідно рішення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради №80 від 16.08.2021 р. «Про підвищення тарифу на послугу поводження з побутовими відходами» з 1 вересня 2021 року вводяться в дію наступний тариф на послугу поводження з побутовими відходами:

на поводження з побутовими відходами для потреб населення – 10,00 грн. з 1 особи в місяць  (ріст тарифу на 3,00 грн).