На чергове засідання зібрались члени комісії по наповненню бюджету Зимнівської сільської ради за участі посадових осіб Володимир-Волинського управління Державної фіскальної служби.

Було обговорено спільні заходи щодо легалізації платників податків у сфері земельних відносин та надходжень до бюджету.

У зв’язку з завершенням 01.09.2021 року строку щорічної сплати місцевих податків, в ході зустрічі працівниками ДФС було надано списки із боржниками по сплаті земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно для подальшого опрацювання старостами та спеціалістами-землевпорядниками з метою надходження коштів до місцевого бюджету.

За результатами наради було акцентовано, що сумлінне ставлення громадян до сплати податків та стабільне наповнення бюджетів є запорукою соціальної стабільності громади. На чергове засідання зібрались члени комісії по наповненню бюджету Зимнівської сільської ради за участі посадових осіб Володимир-Волинського управління Державної фіскальної служби.

Було обговорено спільні заходи щодо легалізації платників податків у сфері земельних відносин та надходжень до бюджету. У зв’язку з завершенням 01.09.2021 року строку щорічної сплати місцевих податків, в ході зустрічі працівниками ДФС було надано списки із боржниками по сплаті земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно для подальшого опрацювання старостами та спеціалістами-землевпорядниками з метою надходження коштів до місцевого бюджету. За результатами наради було акцентовано, що сумлінне ставлення громадян до сплати податків та стабільне наповнення бюджетів є запорукою соціальної стабільності громади.