Вчора  по населених пунктах Бубнівського старостинського округу відбулися збори (сходи) громадян, проведені сільським головою Католиком В’ячеславом Артурович за участі старости Головенко Ольги Леонідівни, землевпорядника Онишкевича Миколи Володимировича та місцевих депутатів.

Найважливіше питання на зборах було про створення громадських пасовищ на землях комунальної власності для забезпечення потреб громади у випасанні худоби та належному документальному оформленню земельної документації , а також присвоєнню земельним ділянкам кадастрових номерів та реєстрації права власності, з метою недопущення втрати земельної ділянки.

Будо наголосино на дотриманні правил благоустрою населених пунктів, заключення договорів з Зимнівським ВУЖГ на вивіз сміття.

Старостою округу було надано інформацію про надання адміністративних послуг, вчинення нотаріальних дій, оформлення соціальних допомог та інше.

Усі озвучені місцевими жителями питання та проблеми зафіксовані, обговорено можливі шляхи їх вирішення, ряд з яких уже взято до виконання, деякі – будуть направлені за належністю. Про результати вирішення питань, які потребують додаткового часу або фінансового ресурсу для виконання, місцеві жителі будуть додатково повідомлятись через старосту та місцевих депутатів.