Інформація для тих, хто хоче отримати безоплатно у власність земельні ділянки

Дата: 13.08.2021 15:03

З метою створення рівноправних та прозорих умов для реалізації прав усіх громадян на безоплатне отримання земельних ділянок у власність, врегулювання земельних відносин на місцевому рівні, на сесії Зимнівської сільської ради від 11 серпня 2021 року було прийнято рішення № 11/54 «Про скасування рішення Зимнівської сільської ради» (додаток 1), яким було скасовано Положення про порядок надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Зимнівської сільської ради та списки обліку громадян на отримання таких земельних ділянок.

Тому, звертаємо увагу тих осіб, котрих було взято на облік – для того, щоб отримати безоплатно у власність земельні ділянки у межах норм безоплатної приватизації згідно ст. 118 Земельного кодексу України, вам необхідно подати клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування,  вказавши цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри.

До клопотання обов’язково додаються:
•    графічні матеріали з місцем розташування бажаної ділянки;
•    погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб)
•    паспорт та ідентифікаційний код;
•    документи, що підтверджують пільгові умови оформлення землі (наприклад, посвідчення учасника бойових дій).