Для укриття населення Зимнівської громади від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території  Зимнівської громади знаходиться 2 захисні споруди цивільного захисту  (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття (підвальні приміщення житлових будинків та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення). Організації та власники зазначених споруд,  у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття.

Адреса розміщення укриття:

-         Село Зимне, вулиця Миру 1. Приміщення ООЗ НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ліцей с.Зимне (Стан задовільний)

-         Село Льотниче, вулиця Лесі українки, 102. Підвальне приміщення будинку. (Стан обмежено працездатний)

Рекомендації населенню щодо укриття:

1.     Мешканцям приватного сектору привести до ладу погреби та підвали своїх будинків, які можна буде використати для укриття на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

2.     Мешканцям багатоквартирних будинків привести до ладу підвальні приміщення будинків, в яких ви проживаєте, винести непотріб,та в подальшому не захаращуйте підвальні приміщення, які можливо буде використати для укриття на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.