Про засідання 14-ї чергової сесії восьмого скликання

Дата: 07.12.2021 15:54

07 грудня 2021року в приміщені Будинку культури Зимнівської сільської ради відбулося засідання чергової чотирнадцятої сесії восьмого скликання.

Було розглянуто 101 питання, більшість  з них стосувалося земельної сфери, заслухали питання про внесення змін до рішення сільської ради №3/3 від 24.12.2020р. «Про бюджет територіальної громади на 2021рік, про внесення змін до структури самостійного структурного підрозділу відділу соціального захисту населення виконавчого органу Зимнівської сільської ради, про тимчасове закріплення транспортного засобу спеціалізованого призначення служби з перевезеня осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю та затвердження Порядку його використання у новій редакції, про затвердження статуту «Центру культури та дозвілля» в новій редакції,  про внесення змін до структури центру культури та дозвілля, про затвердження плану роботи сільської ради на І-півріччя 2022року, про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Зимнівської сільської ради у 2022році та інші.