Згідно з ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Зимнівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (церкви релігійної громади Святого Амфілохія Почаївського Володимир-Волинської єпархії Української православної церкви) з земель сільськогосподарського призначення, що розташована по вул. Новій в с. Бегета, Володимир-Волинського району, Волинської області.

Замовник ДПТ Зимнівська сільська рада, розробник – ГАП Балинський  Ю. А., архітектор проекту Кротач І.Р., підстава для розробки детального плану території – рішення Зимнівської сільської ради №10/55 «Про надання дозволу на розробку детального плану території».

Загальна площа земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій становить 0,3963 га.

Ознайомитись з детальним планом території  можна в адміністративному приміщенні Зимнівської сільської ради за адресою вул. Миру, буд. 2, с. Зимне, каб. № 1.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі до 21 лютого 2022 року включно.

 

21.01.2022