Відбулась зустріч голів територіальних громад, де обговорили тему: "Інвестиційний потенціал територіальних громад Волинської області"

Дата: 07.02.2022 13:05

Мета зустрічі: сприяння зміцненю інвестиційного потенціалу територіальних громад., налагодження/розвиток партнерства з регіональною владою (ОДА/ОР) і її секторальними  підрозділами. Привертання уваги до специфічних викликів громад області на регіональному і національному рівнях.

Під час зустрічі обговорили підписання 3-х стороннього Меморандуму про співпрацю між регіональним відділенням ВАОТГ,  Волинською обласною державною адміністрацією та Волинською обласною радою, яке відбудеться найближчим часом.

Захід проводиться на базі Платформи «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ в рамкам «Регіональний тиждень» в Волинській області та реалізації пріоритетів Стратегії адвокації 2021-2025 Всеукраїнської Асоціації ОТГ.