Звернення до жителів Зимнівської ТГ

Дата: 26.02.2022 17:51

Друзі, колеги та жителі Зимнівської територіальної громади.

Уже третій день йде бій за нашу свободу! Я вірю, що кожен з нас молиться за усіх наших захисників, допомагають нашим військам і допомагаєте один одному!
Ми з старостами нашої громади стараємось по-максимуму збирати інформацію і попереджати вас про небезпеку вчасно.

ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ:
- перевірте стан укриття, ознайомтеся зі спорудою, її внутрішнім
плануванням;
- зробіть запаси питної та технічної води, продуктів тривалого
зберігання;
- перевірте наявність в аптечці засобів надання першої медичної допомоги і продумайте, які ліки можуть знадобитися протягом тривалого часу;
- підготуйте засоби для гасіння пожежі;
- подбайте про альтернативні засоби освітлення (ліхтарики, свічки) на випадок відключення енергопостачання;
- підготуйте засоби для приготування їжі у разі відсутності газу і
електрики;
- організуйте найнеобхідніші речі та документи так, щоб швидко зібрати їх у випадку термінової евакуації або переходу до сховищ;
- подбайте про справність приватного транспорту і запас палива для вчасної евакуації з небезпечного району.
Зберігайте спокій і концентрацію. Від цього залежатиме, наскільки вправно і швидко ми зможемо впоратися з кризою і мінімізувати її наслідки.
У кризових умовах проти нас діятимуть численні фактори, зокрема емоції. Тому пам'ятайте, що в критичний момент необхідно бути зібраними і сфокусованими, не реагувати на можливі провокації.
І, будь ласка, ФІЛЬТРУЙТЕ інформацію! ДОВІРЯЙТЕ тільки офіційним джерелам. НЕВІДКРИВАЙТЕ повідомлення від невідомих номерів. НЕ ПОШИРЮЙТЕ інформацію про пересування і дії нашої армії. І навпаки, ПОШИРЮЙТЕ інформацію про нападників, щоб попередити наших захисників.
І коли поширюєте інформацію про те що відбувається в нашій країні, відмічайте знайомих з Російської федерації та інших країн, щоб бачили, що насправді відбувається на нашій землі.