Для покращення забезпечення автомобільним урядом подав у Верховному законодавстві, що передбачає акциз на пальне та скасовування ставки ПДВ з 20% до 7%. Про це березня Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні 12.

«Це менше зменшення розміру податків дозволу стабілізувати ціни та не допустити дефіциту. Також ми пропозицію зниження ПДВ до 0% у разі, якщо логістичні витрати постачальників палива будуть зростати», — зазначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль додав, що Уряд також веде перемовини з найбільшими світовими компаніями щодо постачання бензину та дизелю, напрацьовує нові логістичні ланцюги з постачання цих продуктів до України.

Прем'єр-міністр також відзначив, що запасів газу в Україні зараз близько 9,5 млрд кубометрів. Продовжується імпорт газу з Угорщини, Словаччини та Польщі. За цими словами «Укргазвизвіння» продовжує видобуток газу на всіх об’єктах, крім тих, які доповнюють на лінії зіткнення.

«Наразі функціонують чотири атомні електростанції, всі гідроелектростанції, ТЕЦ. Є домовленості з Польщею на постачання партійного вугілля залізницею», — зауважив очільник Уряду.

Як відзначив Денис Шмігаль, для економіки вугілля Уряд прийняв рішення, що український ТЕС буде користуватись газом за пільговою ціною.