Обговорення Постанови КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 та про допомогу вимушеним переселенцям

Дата: 04.04.2022 20:28

04 квітня 2022 року В'ячеслав Католик, провів оперативну нараду з керівниками відділів та старостами Зимнівської сільської ради, де обговорили Постанову КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 в якій затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Також обговорили питання організації збору продуктів, як вимушеним переселенцям, що оселились в нашій громаді так і для відправлення продуктів в місця, де потрібна допомога людям, що не можуть виїхати з зон оєвих дій та інше.