Оголошення, для небайдужих жителів с. Зимне

Дата: 07.04.2022 09:49

Дуже просимо всіх не байдужих прийти в суботу  9 квітня 2022 року  о 9.00 год., на суботник по впорядкуванню кладовища с.Зимне (обгородження, прибирання) з  робочим інвентарем (лопата, сокира, граблі, вила, покривала для виносу гілок ).

На кладовищах люди прибирають місця поховання. Проте виходить так, що в одному місці прибирають, а в іншому смітять. Зрештою дійшло до того, що біля могил, розташованих вздовж стежок, утворилися смітники. Туди зносять сухе листя, гілки, брухт від старих пам’ятників, вицвілі букети та різний пластик. Перед очима постає картина, яка не личить місцю, де покояться тіла рідних та близьких.

Треба пам’ятати завжди  про те, що всі ми в боргу перед померлими бабусями, дідусями і батьками та рідними. У той час як деякі можуть не надавати значення тому, що потрібно бути вдячними нашим предкам, не можна не визнати, що, так чи інакше, ми дуже багато чим їм зобов'язані.

Адміністрація сільської ради