Увага! Вимушено переміщеним особам нададуть додаткову гуманітарну допомогу!

Дата: 24.05.2022 14:57

Шановні вимушено переміщені особи (далі - ВПО), які тимчасово проживають на території Зимнівської сільської ради. У п’ятницю 27 травня 2022 року благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшин Суппрорт Сервісез» надаватиме гуманітарну допомогу (продуктові набори та засоби гігієни) згідно наступного графіка:

з 12.00 до 14.45 – село Зимне біля адмінбудівлі сільської ради для ВПО, які проживають у  селах: Бубнів, Черчичі, Маркостав, Руснів, Селець, Марія Воля, Чесний Хрест, Льотниче, Острівок, Володимирівка, Когильне, Поничів, Зимне, Фалемичі, Горичів, Шистів, Октавин;

з 15.00 до 18.00 – село Микуличі біля школи для ВПО, які проживають у  селах: Хмелівка, Нехвороща, Житані, Хмелів, Хобултова, Підгайці, Микуличі, Березовичі, Бегета, Бобичі, Міжлісся, Хворостів, Яковичі.

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно пред’явити довідку ВПО, паспорт/свідоцтво про народження дитини/ID-картку.