Відбулась позачергова 21-ша сесія Зимнівської сільської ради

Дата: 24.05.2022 17:03

24  травня 2022року в приміщені Будинку культури Зимнівської сільської ради відбулося засідання позачергової 21-ї сесії восьмого скликання. Розглядалися питання першочергової необхідності:

1. Про дострокове припинення дії договору оренди нерухомого (комунального) майна.
2. Про затвердження актів приймання – передачі майна в оперативне управління та на баланс територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Володимир – Волинського району.
3. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир – Волинського району.
4.    Про взяття на баланс транспортного засобу.
5.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з метою передачі в оренду ТОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО».
6.    Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з метою передачі в орендуФГ «Еліт-Ш».
7.    Про відмову в передачі земельної ділянки в оренду ФГ «Еліт-Ш».
8.    Про відмову в передачі земельної ділянки в оренду ФГ «Еліт-Ш» .

Згодом рішення будуть розміщені для ознайомлення на сайті сільської ради.