Відбулась позачергова 22-га сесія Зимнівської сільської ради

Дата: 10.06.2022 11:34

10 червня 2022 року в приміщені Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради відбулося засідання позачергової 22-ї сесії восьмого скликання.

Розглядалися 15 питань першочергової необхідності, серед яких 8 питань стосувалися відділу з питань земельних ресурсів комунальної власності та охорони навколишнього середовища. Також внесли зміни до деяких рішень за 2021 р., прийняли рішення щодо передачі одного автомобіля на баланс військової частини та прийняття одного автомобіля на баланс Зимнівської сільської ради під управління КП "Оваднівський ЦПМД". Завершальним рішенням було затвердження базової мережі закладів культури Зимнівської сільської ради, на вимогу Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації.

Згодом рішення будуть розміщені для ознайомлення на сайті сільської ради, в терміни передбаені законодавством.