У Зимнівській громаді відбудеться навчання з поводження у надзвичайних ситуаціях

Дата: 14.06.2022 10:56

Не простий час диктує потребу в знаннях, які не лише є важливими, а й можуть врятувати життя. Оскільки у багатьох громадах Волині навчання поведінки в надзвичайних ситуацій відбувається відносно рідко, то ця інформація може вас зацікавити.

Як надати домедичну допомогу під час зупинки дихання, кровотечі, перелому, опіку, втрати свідомості? Що обов’язково має бути в тривожній валізі та індивідуальній аптечці? Як опанувати себе під час виникнення надзвичайної ситуації та зберегти самоконтроль? Які рятувальні дії під час пожежі?

Про все це дізнаються учасники тренінгу “Виникнення надзвичайних ситуацій: як зберегти життя собі та близьким”, що буде організовано у Зимнівській громаді. Зокрема, навчання відбудеться:

• 16 червня у будинку культури села Березовичі (09:00) та школі села Микуличі (14:00);
  • 17 червня у школах сіл Хмелівка (09:00) та Бубнів (14:00).

До участі в заході запрошуються всі зацікавлені мешканці Зимнівської громади. Не проґавте шанс отримати життєво цінні знання!

Довідково

Навчання організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.