З Днем молоді!

Дата: 26.06.2022 00:05
Кількість переглядів: 663

Щиро та сердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді.

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Ваші вміння, знання, талант і молодеча енергія конче необхідні нашій країні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту.

В такий нелегкий час, багато хто молоді захищають країну від загарбника, але я переконаний, що завдяки вам та нашим ЗСУ ми здобудемо перемогу, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

Бажаю всім здоров’я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів. Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю на теренах нашої незалежної України!

Від щирого серця, голова Зимнівської сільської ради, В'ячеслав Католик!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)