Минув тиждень. Кожного дня відбувається багато подій, що впливають на життя Зимнівської територіальної громади. Звичайно ж, найбільшу лепту змін вносить… війна…

Черговий раз я дякую нашим захисникам України, які борються за суверенітет нашої держави! Та на жаль, не усі Герої повернуться до своїх домівок, до своїх рідних. Минулого тижня ми попрощались з Сергієм Засадко, уродженцем нашої громади. Вічна пам’ять, Герою та співчуття рідним.

  • Шановні підприємці!

На території України започаткована державна програма для підтримки підприємництва, яка дає досить хороші кредити для розвитку бізнесу під 3%, 5%, 7% і 9% - залежно від групи та умов кредитування. Якщо потрібна консультація – звертайтесь, ми обов’язково Вам допоможемо!

  • Також були проведені обстеження територій закладів освіти нашої громади, на наявність укриттів, щоб мати можливість вийти на очне навчання з 1 вересня 2022 року.

На жаль одна школа не відповідає нормам і не має поблизу ніякого місця, що могло забезпечити захист життя учнів та викладачів. Були проведені громадські слухання, щодо призупинення навчання в даному закладі та громадськість не підтримала даного рішення, попри надані пропозиції – продовжити навчатись у навчальному закладі с. Зимне, з доставкою шкільним автобусом. Також пропозиція працевлаштування у відповідній школі була надана і вчителям, яку вони відхилили.

Тому попередньо можу казати, що навчатись у відповідній школі діти продовжать в режимі онлайн.

  • На кладовищі у с. Березовичі відбулась зрізка дерев

Станом на сьогодні проводяться роботи з благоустроєм. Тепер старі дерева не зможуть загрожувати похованням.

  • Щодо крафтової продукції на території Зимнівської громади

Було проведено аналіз та складений список, який оприлюднений на нашому офіційному сайті: https://zymnivska-gromada.gov.ua/kraftove-virobnictvo-20-00-26-27-06-2022/

Пам’ятайте: Крафтова продукція – це якісна продукція!

  • Наше добровольче формування отримало автомобіль

Тепер вони мають можливість швидко та оперативно вирішувати питання, які будуть вказані нашою територіальною обороною

  • Залишається проблемою водопостачання у с. Льотниче

Це питання вирішується. Ми знаємо, що все заключається в ремонті башні. Ми працюємо над усунення цієї проблеми і я думаю, що уже за кілька днів ми це виправимо.

  • Також 20 червня відбулось засідання виконавчого комітету, де було розглянуто та прийнято ряд важливих питань.

Детальніше: https://zymnivska-gromada.gov.ua/news/1655726954/

  • На цьому тижні ми плануємо розпочати роботу круглих столів у населених пунктах нашої громади

Круглий стіл - це відкрита зустріч сільського голови, начальників відділів (за потреби), старост, поліцейського офіцера громади з жителями сіл, де ми з вами обговоримо ряд питань, що допоможуть покращити наше з вами життя на території Зимнівської громади.

Я надіюсь що ми з вами плідно попрацюємо! Адже ми з вами і є «кістяк» цієї громади!

  • Закликаю вас друзі до толерантності

Станом на сьогодні нам усім важко і ми іноді не бачимо варіантів, як справитись зі своїми переживанням та негативними емоціями! Але тільки об’єднавшись, навчившись слухати один одного та підтримувати – ми подолаємо ворога!

#ВечірнійДайджест #ЗимнівськаТГ