22 липня у населених пунктах (с. Марія Воля, с. Чесний Хрест та с. Селець) були проведені "круглі столи", на яких були присутні очільник Зимнівської територіальної громади В'ячеласв Католик, місцева староста Ольга Антонюк, провідний спеціаліст-землевпорядник Микола Онишкевич та головний спеціаліст-юрисконсульт Тетяна Азаркевич.

В загальному, на зустріч з представниками місцевої влади прийшли понад 40 чоловік

Серед ряду проблемних питань, було обговорено питання благоустрою та вивозу сміття - місцеві жиетлі погодились укласти договори з комунальним господарством Зимнівської сільської ради. Було піднято питання оформлення пасовища та додаткового маршрутного перевезення. Уже з 1 серпня запустять пробний маршрут на декілька днів і якщо пасажиропотік буде задовільний, маршрут залишять.

Також було обговорено питання перейменування вулиць, назви яких пов’язані із історією та культурою країни-агресора та щодо проведення Дня відкритих дверей у Освітньо опорному закладі Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. - ліцей" с. Зимне для батьків та дітей Селецького старостинського округу.

Інші дрібні але не менш важливі питання місцева влада уже почала вирішувати відразу завдяки "маленькому" телефонному дзвінку.