Сільський голова з представниками Зимнівської сільської ради продовжив зустрічі за "круглим столом"

Дата: 29.07.2022 21:51

29 липня В'ячеслав Артурович, сільський голова, Любов Вишняк, депутат та секретар Зимнівської сільської ради та Тетяна Азаркевич, головний спеціаліст - юристконсульт відвідали села Фалемичі, Горичів і Шистів. Організувавши такі новозапочатковані "круглі столи" місцева влада хоче бути ближче до жителів Зимнівської громади. Адже ведення діалогу - це уже початок вирішення проблем.

Звичайно найпоширеніше обговорення витало навколо однієї теми - війна та життя в реаліях воєнного стану.

Найбільші проблемні питання: грейдерування доріг, відкриття садочків з 1 вересня, додатковий рейс в відповідні села, оформлення соціальних допомог та підписання договорів про вивезення сміття.